Podsumowanie 2020A więc nadszedł czas na podsumowanie roku 2020 oraz wyjawienie planów na 2021.

Na początek podsumujmy rok 2020.
W zeszłym roku 2020 za dużo się nie działo przez pandemię ale udało się zrealizować małe projekty. Jak zapewne wiecie do mojej działalności doszła również fotografia na której skupiam większość czasu a strona o tej tematyce jest w trakcie budowy.
W zeszłym roku udało się zaktualizować kilka starych modułów do najnowszej wersji DLE między innymi takie jak:
- LastEdit News 2.0
- Moduł Online 9.0
- iSound 6.0
- DownPage v2
oraz kilka innych mniejszych modułów.

W tym roku przeprowadzam się do Wrocławia więc aby zrealizować niektóre projekty niestety będę potrzebować wsparcia finansowego aby moduły jakie chcę zaktualizować były dalej za darmo dla was ale do rzeczy. W tym roku w moich planach mam zaktualizować:
- Top100 News
- iSound 6.0
- Moduł Pozdrowień
- Stworzyć własną wersję czatu
- Zaktualizować forum BulletEnergy 1.3 do 1.4 (więcej info niżej)
- Zbudować nowe forum pod DLE (już część plików jest zrobione)
- Stworzenie modułu Wniosków (wersja beta jest w trakcie testowania)
Na chwilę obecną są to wszystkie moduły jakie mam zamiar zaktualizować/stworzyć, możecie w komentarzach podawać własne propozycje odnośnie aktualizacji modułów

A teraz ta trochę mniej przyjemna strona a mianowicie wsparcie finansowe... Nigdy nie prosiłem (nawet za czasów moich pierwszych stron) o jakąkolwiek dotację, wszystko wykładałem z własnej kieszeni ale nastały ciężkie czasy i nie uda mi się zrealizować niektórych projektów bez wsparcia finansowego. Jak wiecie od początku tego roku wtyczka fleshplayer została wycofana z rynku i z każdym dniem coraz to więcej stron, hostingów itd blokuje używanie tej wtyczki a co za tym idzie? Forum BulletEnergy korzysta z tej wtyczki podczas przesyłania plików i aby zmienić przesył plików z Flesha na HTML5 potrzebuję wsparcia twórców którzy liczą sobie "kosmiczne" ceny ale to nie jedyna zmiana jaką chcę wprowadzić do tego forum. Oprócz przesyłania plików za pomocą technologii HTML5 chcę wprowadzić edytor Froala zamiast podstawowego BBCode, dodatkowo w panelu admina dodać kilka drobnych funkcji oraz zmienić wygląd panelu admina na bardziej "nowoczesny" i przejrzysty dla oka.


Niestety aby wprowadzić te wszystkie zmiany potrzeba kwoty: 570$
W przeliczeniu na nasze to: 2 100zł

Sam nie jestem wstanie uzbierać takiej kwoty dlatego pierwszy raz w życiu (i mam nadzieję że ostatni) proszę o w miarę możliwości przesłania przez poniższy przycisk dowolnej kwoty na ten szczytny cel.  Dzięki temu portal będzie stale się rozwijał.

Oczywiście aby nie było że nic w zamian nie daję to dla osób które wpłacą najwięcej przekażę klucze licencyjne na ich domenę dla modułów takich jak:
- Online 9.0
- iSound 6.0
- nowy czat który powstanie
Każda z licencji jest dożywotnia!


Czat Strony

Chat tylko dla zarejestrowanych. Zarejestruj się!
Statystyki
+1  
Posty: 113
+2  
Komentarze: 148
+0  
Użytkowników: 361

Z pośród nich:
Administratorów: 1
Moderatorów: 2
Uploaderów: 0
Zarejestrowanych: 1
Użytkowników: 356

Użytkowników:
Dzisiaj: 0
Wczoraj: 0
W tygodniu: 0
W miesiącu: 2

Desinged by NOVAK Studio
Reklama
Reklama
Użytkownicy OnLine
Wszystkich Online: 3
Gości: 0
Zarejestrowani: 0
Roboty: crawl Bot, Google Bot, Google Bot

Ostatnio Online: DarkLane, Dj_AlexN, Admin, minior, feniks, tuinbever, daniels1186, adi82, Mike, solowski, terenia1982, maniaksound1, pepo25, Puciek, mark1111, pornoking, Berker1, soundsboy, anakon, dave666