XML error: Start tag expected

1. Offline

marqku

Użytkownik

Dodaje kanał.wstawiam kod do szablonu
    {inform_faks}

{inform_faks} 	Baza wiedzy 	informer.tpl

i mam komunikat na stronie

XML error in File: http://adresstronyi.pl/poradnik/feed
    XML error: Start tag expected, '
    dodawalam kanal stad z dj-alexn.pl i to samo
    juz jestem bez sil
    Pomocyyyyyyyyyyyy please
    1 Kwiecień 2020 - 12:11 / #1
  2. Offline

Dj_AlexN

Administrator

hmmm a w PA w opcji Informator RSS na stronie edytuj jeden z informatorów i wklej ten link: https://dj-alexn.pl/rss.xml i zobacz czy zadziała. Jeśli tak to dana strona z jakiej chcesz wyświetlać artykuły poprzez rss ma źle skonfigurowane RSS

Ja poprawiłem swoje ustawienie RSS, brakowało kanałów do wyświetlania dlatego podając moją stronę wyświetlał się błąd... jeśli dajesz inną stronę i pojawia się taki błąd to znaczy że dana strona ma źle skonfigurowany kanał RSS
    marqku lubi ten post.
    Ostatnio edytował: Dj_AlexN 1 Kwiecień 2020 - 18:15
    1 Kwiecień 2020 - 18:08 / #2
  3. Offline

marqku

Użytkownik

Jest od Ciebie,hmmmm ciekawostki sprawdze dokladnie na tym moim Wordpressie co jest

Dziekuje i Pozdrawiam jak z tym Glossary? :)
    2 Kwiecień 2020 - 07:07 / #3
  4. Offline

marqku

Użytkownik

Powiem tak
    Juz nie wiem co jest
    Z wordpressa chce wyswietlic te n kanal na Stronie z DLE
    Od Coebie link dziala
    wklejam z wordpress adresstrony/feed
    i ciagle ten komunikat ale dodaj na wordpressie kanal i mam
    A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
    Juz mi Qrrrr rece opadaja ,czy to wina hostingu na kei?
    2 Kwiecień 2020 - 08:43 / #4
  5. Offline

marqku

Użytkownik

Pomoc z hostingu
    Wordpress nie jest aplikacją tworzoną w kei.pl tak samo jak Państwa strona. Dlatego też jest zewnętrzną aplikacją. Nie prowadzimy wsparcia w tym zakresie. Tą kwestią powinien zająć się programista/webmaster i wskazać konkretne problemy. Jeśli coś musi zostać wykonane po stronie serwera proszę nam to wskazać.
    Znasz jakis tani hosting?Potrzeba mi tak z 5GB
    2 Kwiecień 2020 - 14:24 / #5
  6. Offline

Dj_AlexN

Administrator

1. Z Wordpress Ci nie pomogę bo nie znam budowy tego silnika
    2. Jeśli chcesz wyświetlać posty na swojej stronie z innej strony ale ta strona jest na wordpress to sprawdź adres rss tej strony czy działa... tzn w przeglądarce w nowej karcie wpisz adres rss tej strony i jeśli pojawi się kod html to RSS tej strony działa i wtedy u Ciebie na stronie po dodaniu kanału RSS powinno pojawić się na stronie w przeciwnym wypadku będzie pokazywał błąd zamiast artykułów.
    3. Co do taniego hostingu to ja osobiście korzystam z PROSERWER.pl według mnie mają najtaniej, najlepsze usługi jak i dział pomocy odpowiadający szybko, sprawnie i załatwi się z nimi wszystko. Jak da mnie są bez konkurencyjni

Co do Glossary to próbuję to jakoś zaktualizować i ogarnąć jak działa
    marqku lubi ten post.
    Ostatnio edytował: Dj_AlexN 2 Kwiecień 2020 - 18:24
    2 Kwiecień 2020 - 17:30 / #6
  7. Offline

marqku

Użytkownik

Znam Proserwer-Przykro mi,ale tam nie dodaja darmowej wlasnej domeny -a ja takie uzywam do testow-taki Poligon,ale podam Tego PP linka znajomym :)
    No niestety ,ale nawe IE nie moze wyswietlic tego kanalu informacyjnego na forum Wordpressa echo odpowiedzi.
    Ok znalazlam rozwiazanie.dalam kod w slider ze z mieniajacymi sie komunikatami i narazie musi tak zostac.
    Zanim zmienie hosting to znajde testowy dam Wordpressa z artykulami i zobacze czy z innego pojdzie i wtedy bede wiedziala czyja to wina.Ok Czekam na Glossary-Mozesz dodac w stopce moda czy gdzie tam info o twojej dzialalnosci z Novak studio :)
    3 Kwiecień 2020 - 06:46 / #7
  8. Offline

marqku

Użytkownik

z innego hostingu wyswietla sie
    Szybko sie uwinela co?
    Noa ale wyswietla rss,czyli KEI nadaje sie do smieci
    3 Kwiecień 2020 - 07:07 / #8
  9. Offline

Dj_AlexN

Administrator

Jeśli chodzi o darmową domenę to owszem owszem nie daje takiej oferty ALE są inne strony gdzie na rok czasu możesz mieć darmową domenę ale potem na kolejny okres trzeba niestety płacić... kiedyś taką ofertę mieli nazwa.pl ale nie wiem jak teraz bo przeniosłem od nich wszystko na proserwer.
    3 Kwiecień 2020 - 17:57 / #9
  10. Offline

marqku

Użytkownik

ech kurczaki nie o darmowe domene tylko domene nazwe w hostingu -Pijesz za duzo kawy czy co hihihihi.Ale elegancko dziala
    na zetohosting.Ja nie mam ciezkich stron,tylko studenckie info dla moich uczniów :)
    DLE startowa i Wordpress z dodatkami bo DLE nie ma tych funkcji.Teraz w okresie pandemii ,potrzebne mi doddatki jak np Glosariusz w Wordpress juz mam,ale w DLE potrzebny do szybszego wyszukania definicji.Owszem moglabym zaplacic wieksza kasa,ale Uczelnie nie zwraca za takie operacje.
    4 Kwiecień 2020 - 07:24 / #10

Statystyki forum, użytkownicy online: 0 (na ostatnie 20 minut)

---

Administrator | Moderator | Uploader | Użytkownik | Tłumacz

Wątków
165
Liczba Postów
777
Użytkowników
337
Nowy Użytkownik
Moneseka
Czat Strony

Chat tylko dla zarejestrowanych. Zarejestruj się!
Statystyki
+0  
+0  
Komentarze: 144
+0  
Użytkowników: 336

Z pośród nich:
Administratorów: 1
Moderatorów: 1
Uploaderów: 0
Zarejestrowanych: 1
Użytkowników: 332

Użytkowników:
Dzisiaj: 0
Wczoraj: 0
W tygodniu: 1
W miesiącu: 5

Desinged by NOVAK Studio
Reklama
Reklama
Użytkownicy OnLine
Wszystkich Online: 4
Gości: 2
Zarejestrowani: 0
Roboty: Google Bot, crawl Bot

Ostatnio Online: tuinbever, daniels1186, Dj_AlexN, adi82, dark, Moneseka, pljedrzej, anakon, mark1111, daro, clubkings, jarzo1234, demek1987, Infoposter, Michał Grzelak, minior, glimer, gnrPL, Markusen, marqku