XML error: Start tag expected

1. Offline

Dj_AlexN

Administrator

To już raczej przemęczenie :P
    Ten moduł Glossary niestety jest dość stary i nie ma dokładnego opisu działania tego modułu ani więcej zdjęć jak to wygląda w rzeczywistości... Część tego modułu już ogarnąłem, teraz zmieniam wygląd w PA by był na nowej wersji a później będę bawił się z prawidłowym działaniem modułu
    marqku lubi ten post.
    4 Kwiecień 2020 - 13:29 / #11
  2. Offline

marqku

Użytkownik

Jak mawial dziad pozyjom obadom hihihi
    ee poradzisz sobie,jak widze co robisz z systemem,ja tez opanowalam w nim prawie wszystko.
    Jakbys jeszcze podpowiedzuial to i owo to pomoglabym rozwinac calosc.No wiesz o co chodzi.Czemu nie? :)
    Od prawie roku jestem w RP i nie zapowida sie inaczej przez ta pandemia. To Szczecin u nas spokojnie :)

Acha zrobisz to mozesz dac zobacze na poligonie u mnie jaki czy dziala-Jak chcesz oczywiscie
    Ostatnio edytował: Dj_AlexN 4 Kwiecień 2020 - 15:16
    4 Kwiecień 2020 - 14:58 / #12
  3. Offline

Dj_AlexN

Administrator

Wiesz jeśli chodzi o pomoc przy DLE to bardzo chętnie przyjmę takową, trzeba rozwinąć trochę ten portal a najbardziej brakuje w nim szablonów przetłumaczonych na które zbytnio czasu nie mam...

No przez tą pandemię to jest dramat... ludzie oszaleli, rząd ma w nosie wszystkich byle by tylko wybory zrobić... niby każą wszystkim zostać w domu, pracować zdalnie i stworzyli nowe przepisy... ale co z pracownikami budowy (którym jestem), którzy widzą się codziennie i nie da się zachować tych 2m od siebie a przede wszystkim zachować higienę osobistą... Ale jeśli mamy o tym rozmawiać to stworzyłem nowy temat na forum >> Kliknij tutaj <<
    4 Kwiecień 2020 - 15:24 / #13

Statystyki forum, użytkownicy online: 0 (na ostatnie 20 minut)

---

Administrator | Moderator | Uploader | Użytkownik | Tłumacz

Wątków
165
Liczba Postów
777
Użytkowników
337
Nowy Użytkownik
Moneseka
Czat Strony

Chat tylko dla zarejestrowanych. Zarejestruj się!
Statystyki
+0  
+0  
Komentarze: 144
+0  
Użytkowników: 336

Z pośród nich:
Administratorów: 1
Moderatorów: 1
Uploaderów: 0
Zarejestrowanych: 1
Użytkowników: 332

Użytkowników:
Dzisiaj: 0
Wczoraj: 0
W tygodniu: 1
W miesiącu: 5

Desinged by NOVAK Studio
Reklama
Reklama
Użytkownicy OnLine
Wszystkich Online: 1
Gości: 0
Zarejestrowani: 0
Roboty: crawl Bot

Ostatnio Online: daniels1186, tuinbever, Dj_AlexN, adi82, dark, Moneseka, pljedrzej, anakon, mark1111, daro, clubkings, jarzo1234, demek1987, Infoposter, Michał Grzelak, minior, glimer, gnrPL, Markusen, marqku