Pandemia - Luźna rozmowa

1. Offline

Dj_AlexN

Administrator

https://novak-studio.pl/forum/showtopic-190/page-2
    Kontynuując zaczęty temat o pandemi...

No przez tą pandemię to jest dramat... ludzie oszaleli, rząd ma w nosie wszystkich byle by tylko wybory zrobić... niby każą wszystkim zostać w domu, pracować zdalnie i stworzyli nowe przepisy... ale co z pracownikami budowy (którym jestem), którzy widzą się codziennie i nie da się zachować tych 2m od siebie a przede wszystkim zachować higienę osobistą...
    4 Kwiecień 2020 - 15:24 / #1
  2. Offline

marqku

Użytkownik

Jestes pewny ze chcesz rozmawiac o pandemii?

Ja przez nia nie moge wrocic do domu do rodziny,brat jest w kwarantannie,koledzy i kolezanki.
    Wybacz,ale to bolesny dla mnie temat juz mi nawet łez brakuje ,spać nie mogę bo tęsknie
    Ciągne szkołe jak moge,ale to ostatki,wszyscy maja dosc i ja to rozumie-odpuszczam jak sie da.
    Przepraszam..nie moge-nie umiem,podobno jestem silna-juz nie wierze.Nic mi sie juz nie chce nic
    Pozdrawiam

https://tvn24.pl/swiat/koronawirus-w-ekwadorze-ciala-na-ulicach-guayaquil-454205
    3?fbclid=IwAR0cwQuls6SOVmIHHbD89GtLtYkaty613tZ5528XuP-YuHbI_RCk0zKHH3g zobacz
    Ostatnio edytował: marqku 5 Kwiecień 2020 - 08:17
    5 Kwiecień 2020 - 08:17 / #2
  3. Offline

marqku

Użytkownik

https://pokazwirusa.pl/
    6 Kwiecień 2020 - 05:53 / #3
  4. Offline

Dj_AlexN

Administrator

marqku,
    Mi tu chodzi o luźnej rozmowie, zdaję sobie sprawę z tego że nasze rodziny mogą lub są zarażone tym wirusem... Oczywiście nie zmuszam do rozmowy na ten temat, kto chce to może wypowiedzieć się na ten temat.

Ja pracuję w budowlance, niby wprowadzili te wszystkie ograniczenia, zakazy itd ale jakoś nas to się nie tyczy... cały zakład który rozbudowujemy stoi i nikt nie pracuje a my musimy robić no i nie da się zachować u nas 2m od innego pracownika...
    6 Kwiecień 2020 - 17:09 / #4
  5. Offline

marqku

Użytkownik

Ufff jakby sie uspokajalo.Wnerwiaja mnie te media tylko dramat info i dramat info,jak nie znajdzesz sam/a info to idzie deprechy dostac.Znajomej jak podalam linka tego wyzej to az mnie ucalowac chciala hohihi.
    No tak w budowlance ciezka sprawa,jak w kazdej firmie.Te zakazy to tak na dawajszybko zrobione i stad skutki uboczne wszedzie.
    U mnie ok lepiej u brata megaDobrze.
    Pozdrowka i zdrowka :)
    Wesolych i Zdrowych Swiat Wielkanocnych !
    ws
    Ostatnio edytował: marqku 10 Kwiecień 2020 - 08:01
    10 Kwiecień 2020 - 08:00 / #5
  6. Offline

Dj_AlexN

Administrator

Wybacz że wcześniej nie odpisałem ale to był szalony długi weekend...

Dziękuję za życzenia blush Mam nadzieję że Tobie również minęły wesołe a przede wszystkim zdrowo te święta :)

Co do sytuacji to owszem media wkurzają tym wszystkim... robią wodę z mózgu ludziom, straszą ich itd... a rząd to tylko przejmuje się jakby tu wybory przeprowadzić nim zająć się ważniejszymi sprawami... a Policja? cóż nadużywa władzy... jeśli nie znasz prawa to lepiej siedzieć w domu by przypadkiem nie dostać mandatu za głupie wyjście na spacer (nie będąc na kwarantannie oczywiście)...
    15 Kwiecień 2020 - 17:07 / #6
  7. Offline

marqku

Użytkownik

Widze i porownuje i jak widac w Polsce jest spokojnie i oby tak dalej.Tylko trzeba jeszcze Rządowców wymienic bo to jakis terror w zywe oczy
    24 Kwiecień 2020 - 05:43 / #7
  8. Offline

Dj_AlexN

Administrator

To i tak nic nie zmieni bo będą jeszcze większe bezmózgi... musieli by zniknąć wszyscy rządzący, każdy kto ma jakiekolwiek powiązania z rządem i wtedy tylko do władzy dopuścić MŁODE pokolenie... kraj by odbudował się bardzo szybko
    24 Kwiecień 2020 - 18:54 / #8

Statystyki forum, użytkownicy online: 0 (na ostatnie 20 minut)

---

Administrator | Moderator | Uploader | Użytkownik | Tłumacz

Wątków
165
Liczba Postów
777
Użytkowników
337
Nowy Użytkownik
Moneseka
Czat Strony

Chat tylko dla zarejestrowanych. Zarejestruj się!
Statystyki
+0  
+0  
Komentarze: 144
+0  
Użytkowników: 336

Z pośród nich:
Administratorów: 1
Moderatorów: 1
Uploaderów: 0
Zarejestrowanych: 1
Użytkowników: 332

Użytkowników:
Dzisiaj: 0
Wczoraj: 0
W tygodniu: 1
W miesiącu: 5

Desinged by NOVAK Studio
Reklama
Reklama
Użytkownicy OnLine
Wszystkich Online: 3
Gości: 1
Zarejestrowani: 0
Roboty: Google Bot, crawl Bot

Ostatnio Online: tuinbever, daniels1186, Dj_AlexN, adi82, dark, Moneseka, pljedrzej, anakon, mark1111, daro, clubkings, jarzo1234, demek1987, Infoposter, Michał Grzelak, minior, glimer, gnrPL, Markusen, marqku