Nazwa tematu
Statystyki
Ostatni
  Problem z wysyłaniem plików
przez daniels1186 » 24-11-2021, 19:45 » w Problemy z Skryptem DLE
Odpowiedź(i) 3
Wyświetleń 4
daniels1186 przez Dj_AlexN
dnia: 24-11-2021, 19:45
  Zlecę naprawę wyświetlania produktów
przez JIN5 » 19-11-2021, 23:26 » w Zlecenia
Odpowiedź(i) 9
Wyświetleń 18
JIN5 przez JIN5
dnia: 19-11-2021, 23:26
  Tłumaczenie
przez daniels1186 » 16-11-2021, 22:50 » w Problemy z Szablonami
Odpowiedź(i) 0
Wyświetleń 4
daniels1186 przez daniels1186
dnia: 16-11-2021, 22:50
  ichat 8.0 dle 12.1
przez rippersite » 7-11-2021, 15:57 » w Problemy z Modułami / Hackami
Odpowiedź(i) 1
Wyświetleń 10
rippersite przez Dj_AlexN
dnia: 7-11-2021, 15:57
  %username_login%
przez daniels1186 » 17-10-2021, 00:43 » w Problemy z Szablonami
Odpowiedź(i) 1
Wyświetleń 4
daniels1186 przez Dj_AlexN
dnia: 17-10-2021, 00:43

Regulamin serwisu

Regulamin - NOVAK Studio
Z dnia 26.05.2018r.§1 Zasady ogólne
1. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania!
2. Na serwerze, którego dzierżawcą jest administracja serwisu nie znajdują się żadne pliki i inne informacje, które mogłyby w jakikolwiek sposób kolidować z prawem Rzeczpospolitej Polskiej.
3. Działalność serwisu polega na udzielaniu pomocy innym użytkownikom, tłumaczeniu jak i udostępnianiu modułów, skryptów oraz szablonów darmowych lub płatnych.
4. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za pliki udostępnione przez innych użytkowników, które mogą spowodować szkody w komputerze bądź łamią prawa autorskie (pobierasz pliki na własne ryzyko).
5. Całkowicie zabronione jest reklamowanie innych stron w jakiejkolwiek formie - nie dotyczy administratorów.
6. Na stronie można posiadać TYLKO JEDNO KONTO. W przypadku wykrycia większej ich ilości wszystkie zostaną zbanowane.
7. Nie wolno w jakikolwiek sposób podszywać się pod Administrację (tj. nick, avatar oraz sygnatura nie mogą sugerować posiadania innej rangi niż się ma w rzeczywistości).
8. Jeżeli jesteś twórcą modułu, skryptu lub szablonu który znajduje się na naszej stronie, i nie chcesz by link do serwera z którego można je pobrać, znajdował się na tej stronie bądź fakt o tym, że jesteś autorem został pominięty, napisz Prywatną Wiadomość do jednego z Administratorów i poinformuj go.
9. Nieprzestrzeganie regulaminu grozi kilkudniowym lub całkowitym "banem". Pod pojęciem "ban" rozumiane jest zablokowanie konta użytkownika lub/oraz jego adresu IP.
10. Podmiotem interpretującym regulamin jest tylko i wyłącznie administracja.
11. Jeżeli zauważyłeś, że zachowanie/wypowiedzi kogokolwiek łamią jakikolwiek punkt regulaminu - wyślij PW do administracji najlepiej wraz z załączonym zrzutem ekranu. Jakiegokolwiek rodzaju wyłudzenia będą karane wieczystym zablokowaniem konta.
12. W serwisie nie obowiązuje zasada "Lex retro non agit". Niedostosowanie się będzie karane.
13. Publikowanie zawartości strony NOVAK Studio na innych portalach czy forach internetowych jest surowo zabronione.
14. Administracja zastrzega sobie prawo do edycji regulaminu w każdej chwili. Użytkownik jest zobowiązany znać oraz respektować jego aktualną treść. 

§2 Polityka Prywatności
1. Administracja serwisu nie przekazuje informacji odnośnie użytkowników osobom nieupoważnionym. Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia.
2. Wszystkie zarejestrowane osoby na stronie (zwane dalej jako: 'użytkownicy') stanowią społeczność której celem jest wyłącznie wymiana informacji między sobą. Wymiana informacji następuje za pomocą newsów i/lub komentarzy.
3. W momencie założenia konta na stronie użytkownik wyraża zgodę na:
  • • Otrzymywanie wiadomości dotyczącej usług świadczonych przez administrację strony ? w tym treści reklamowych i/lub promocyjnych.
  • • Przetwarzanie danych osobowych i wykorzystywanie ich do celów statystycznych i marketingowych. Zakładając konto na stronie oświadczasz jednocześnie, iż zapoznałeś się z regulaminem strony, w pełni go akceptujesz oraz zobowiązujesz się przestrzegać zawartych w nim zasad.

§3 Pisanie komentarzy i PW
1. Portal wyznaje wolność słowa, są jednak pewne odstępstwa. Dotyczą one treści wulgarnych, rasistowskich, pornograficznych i innych powszechnie uważanych za obraźliwe.
2. Zastanów się 2 razy zanim cokolwiek napiszesz. Za pisanie komentarzy typu "ale g*wno, umiem lepiej""usuń tą stronę" itd możesz otrzymać pouczenie lub bana.
3. Surowo zabrania się spamowania, pisania całych zdań dużymi literami, kolorami (innymi niż czarny), tzw. falą ("AbCdEf"), reklamowania oraz działań mających na celu pozyskanie jakichkolwiek korzyści.
4. Użytkownicy nie mają prawa powoływać się na administracje. Komentarze typu "mogę wszystko, bo znam admina", "jestem uploaderem, dodałem x modułów lub x komentarzy" będą karane.

§4 Pisanie artykułów
1. Na stronę DODAJEMY JEDYNIE adresy miejsc na serwerach z których można pobrać w pełni legalne, darmowe (lub płatne) dodatki.
2. Surowo zakazane jest dodawanie linków, które prowadzą bezpośrednio do pobrania pliku.
3. Maksymalny akceptowalny rozmiar screenów wynosi 800x600
4. Artykuły, które nie spełniają standardów  zostają usuwane bez rozpatrzenia.
5. Angielski opis dodatku nie jest mile widziany. W dzisiejszych czasach wszyscy powinni znać języki obce w minimalnym stopniu, który pozwala na przetłumaczenie opisu dodatku.

§5 Użytkownicy
1. Jeżeli użytkownik rażąco naruszył regulamin serwisu, może zostać zbanowany oraz zdegradowany do rangi Gość.
2. Dane zawarte w profilu nie mogą łamać regulaminu


Загляните и скачайте бесплатные программы для пк у нас фильмы смотреть онлайн на кинопортале или скачать шаблон для dle на лучшем портале